Powierzchnie magazynowe do wynajęcia – Łódź i Warszawa

Warszawa i Łódź to dwa kluczowe regiony w branży logistycznej i magazynowej. Wybór obiektów jest ogromny, dostęp do specjalistów i kadry bardzo dobry, położenie świetne. Oba miasta dynamicznie się rozwijają i są dogodnie skomunikowane z innymi regionami.

Wynajem magazynu – Łódź i Warszawa. Zalety

Położenie w sercu Polski, dogodne skomunikowanie, bardzo dobrze rozwinięty transport – wszystko to sprawia, że magazyny w Łodzi oraz w Warszawie i w okolicy tych miast zdobywają bardzo duże zainteresowanie. Cały czas odnotowujemy na nie rosnący popyt. Nowych obiektów przybywa – realizowanych również pod klienta. Odległość między tymi miastami nie jest duża, dzięki czemu oba znajdują się na czele listy miast z najlepszymi magazynami. Są dla siebie konkurencją, ale też wzajemnie uzupełniają swoją ofertę.

W sąsiedztwie zarówno Warszawy, jak i Łodzi są różne magazyny i hale produkcyjne – nowoczesne powierzchnie magazynowe o ogromnym potencjalnie i dużej powierzchni będą interesujące dla dużych klientów i zagranicznych inwestorów.

Poszukiwane magazyny – Łódź i Warszawa. Polska Centralna

Polska Centralna cieszy się największym zainteresowaniem wśród inwestorów zarówno krajowych, jak również zagranicznych. Budzi największe zainteresowanie wśród właścicieli firm o zasięgu międzynarodowym, zainteresowanych magazynami na wynajem. Łódź może jednak zaoferować lepsze, niższe stawki. Wybór powierzchni jest zaś bardzo duży w obu miastach oraz ich okolicach. Dają one największe szanse na znalezienie magazynów czy hal produkcyjnych – w Łodzi lub w Warszawie – zgodne z potrzebami i finansowymi możliwościami danego klienta.

Magazyny do wynajęcia – Łódź. Centralne położenie regionu łódzkiego sprawia, że nazywany jest on logistycznym sercem kraju. Duże zapotrzebowanie na powierzchnie magazynowe do wynajęcia w Łodzi sprawia, że rośnie popyt także na obiekty położone niedaleko Łodzi, w Piotrkowie Trybunalskim, Strykowie czy Rawie Mazowieckiej. Wiele z nich zasługuje na wyróżnienie, wymieńmy przykładowo takie inwestycje jak Exeter Park Stryków, Logicor Stryków czy Logistic City. Inwestorów przyciągają też ulgi i zachęty oferowane przez Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną.

Magazyny do wynajęcia – Warszawa. Warszawa z terenami podmiejskimi oferuje największą powierzchnią magazynową w Polsce. Strategiczne, centralne położenie oraz nowoczesna infrastruktura sprawiają, że ma ona ogromny potencjał inwestycyjny. Wynajem powierzchni magazynowej w Łodzi i w Warszawie cieszy się największą popularnością spośród polskich regionów.

 

Kategoria: nieruchomości, biznes

Author: avastudio.com.pl