Miejsce na magazyn? Internet pomoże!

Strefy ekonomiczne, to miejsca w których przedsiębiorcy lokują swoje magazyny, przeważnie na obrzeżach miast. W Polsce działają już od 25 lat, a pierwszą strefa powstała w Mielcu. Na dzień dzisiejszy mamy 12 spółek zarządzającymi specjalnymi strefami ekonomicznymi, największą strefą jest wałbrzyska, następnie katowicka; z kolei najmniejsza jest kamiennogórska. W SSE działają głównie firmy zajmujące się produkcją. Trzeba też wspomnieć o przywilejach dla przedsiębiorców prowadzących swoje biznesy na terenie takiej strefy. Największym plusem jest zwolnienie z podatku dochodowego w zależności od formy działalności, jak i otrzymanie przygotowanego gruntu pod działalność.

Jak wygląda rynek wynajmu magazynów?

W dobie internetu bardzo łatwo jest znaleźć magazynu do wynajęcia. W zależności od naszego portfela oraz miejsca prowadzenia biznesu możemy znaleźć dowolne powierzchnie magazynowe. Operatorzy stref ekonomicznych na swoich strefach zachęcają potencjalnych nabywców gruntów do zakupu poprzez całkowitą specyfikację otoczenia z rozpisanymi zaletami, jak np. odległość na lotnisko, czy transport kolejowy. Z pewnością przedsiębiorcy doceniają profesjonalizm spółek i chętnie lokują swoje środki właśnie w takowych strefach, ponieważ przyszli pracownicy będą mieli większy komfort wyboru środku lokomocji w dotarciu na miejsce pracy. Magazyny do wynajęcia również posiadają w pełni przystosowane pomieszczenia biurowe. Oczywiście, cena wynajmu jest uzależniona od jej położenia, te bardziej atrakcyjne jak katowicka SSE oddają swój teren za większe pieniądze, jednak trzeba przyznać, że planuje tez budowę mieszkań dla pracowników, co z pewnością zwiększy jej już wysoką atrakcyjność na Górnym Śląsku.

Gdzie znaleźć magazyn do wynajęcia?

Strony internetowe, to na pewno pomocne źródło w celu znalezienia odpowiedniego terenu pod działalność, jednak pamiętajmy, że również za nimi nierzadko kryją się oszuści, którzy tylko czyhają na nasze potknięcia i warto w tym przypadku zaufać odpowiednim podmiotom, które posiadają zaplecze, by pomóc potencjalnemu inwestorowi w jak najlepszym rozwinięciu swojej firmy. Takim przykładem jest Industrial.pl, dzięki któremu klient na każdym etapie jest wspomagany przez profesjonalistów. Industrial.pl jest doskonałym narzędziem, pozwalającym na wyszukanie odpowiedniej lokalizacji do rozpoczęcia swojej działalności. Po wybraniu interesującej nas lokalizacji możemy zapoznać z pełnymi informacjami opisującymi teren, jak: dane techniczne, informacje o regionie, wysokości potencjalnych zarobków, jak i wysokość populacji z podziałem na osoby bezrobotne, studentów, oraz w wieku produkcyjnym. Oczywiście jest też możliwość porozmawiania z osobą odpowiedzialną za obsługę klienta w danej ofercie. Całość wygląda bardzo dobrze, w dodatku witryna jest stworzona bardzo schludnie, co wzmaga zainteresowanie.
Strona jest wyposażona w narzędzie, dzięki któremu klient za pomocą kilku kliknięć myszką może dopasować odpowiedni rodzaj powierzchni, jak i jej status. Po wysłaniu takiego zapytania mamy pewność, że nie zostaniemy na lodzie, tylko skontaktuje się z nimi osoba kompetentna.

Takie narzędzia z pewnością zachęcają potencjalnych klientów do kontaktu – pewność i bezpieczeństwo jest czymś, co jest podstawą tego typu narzędzi.

Author: avastudio.com.pl