Wrocław miasto studentów oraz luksusu. Jak mieszkają najbogatsi na Dolnym Śląsku?

Wrocław stolica Dolnego Śląska. Niegdyś ulubione miejsce najbogatszych ludzi w Europie. Obecnie Wrocław kojarzony jest głownie ze studentami, imprezami i akademikami. Jednak powstaje coraz więcej luksusowych nieruchomości, które przypominają o znamiennych czasach miasta.

Sky Tower – czyli miasto widziane z lotu ptaka

Apartamentowiec jest jedynym w regionie drapaczem chmur. Swoja wysokością zadziwia każdego, a pamiętajmy, że w początkowych planach miał być jeszcze wyższy. W najwyższym budynku mieszkalnym na Dolnym Śląsku ceny w cale nie należą do najwyższych. Za metr kwadratowy na niskiej kondygnacji trzeba zapłacić około 15 tysięcy złotych. Dla porównania w warszawskich apartamentowcach wysokościowych takich jak: Złota 44 i Cosmopolitan ceny zaczynają się od 25 tysięcy złotych. Mieszkania pomimo tego, ze najmniejsze zaczynają się od 45 m2 są przestronne, za sprawą wysokiego sufitu, którego maksymalna wysokość sięga nawet 3, 3 metra. Dodatkowym atutem Sky Towera jest jego położenie. Nieopodal znajduje się Rynek Starego Miasta, który bez wątpienia jest największą atrakcją miasta bez względu na porę roku.

Luksus to nie tylko cztery ściany

Sky Tower to nie tylko luksusowe apartamenty, ale również styl życia. Znajdziemy tam wspólną część rekreacyjna położoną wyżej niż niejeden punkt widokowy. Możemy pójść na swoją siłownie, pobiegać na własnej bieżni czy wygrzać się w prywatnej saunie. O plan naszego dnia zadba odpowiednio wyszkolony concierge, mieszkanie posprząta serwis sprzątający, a gosposia wyniesie śmieci i przygotuje ulubiony obiad. Te wszystkie usługi znajdziemy w cenie czynszu, który oczywiście jest odpowiednio wysoki, aby usługi były realizowane na najwyższym, światowym poziomie. Atrakcje znajdą się również dla najmłodszych mieszkańców drapacza chmur. Na dachu galerii handlowej, będącej podstawą budynku znajduje się plac zabaw, na którym często organizowane są zabawy pod okiem wykwalifikowanych animatorów. Właściciele apartamentów mogą cieszyć się dodatkowymi przywilejami we wspomnianej wcześniej galerii handlowej. Posiadają specjalne rabaty oraz zapraszani są na prywatne eventy w towarzystwie śmietanki polskich celebrytów.

Chcesz choć przez chwilę popatrzeć na świat z góry?

Jeżeli od zakupu luksusowego apartamentu w Sky Tower dzieli Cię, przysłowiowe kilka zer na koncie, możesz przez chwilę poczuć się jak właściciel, korzystając z hotelu zlokalizowanego w budynku. Cena apartamentów za noc zaczyna się już od 500 zł.

Author: avastudio.com.pl