Pranie z odbiorem spod Twoich drzwi!

Masz dość ciągłego stania przy pralce, segregowania brudnej odzieży domowników i wielogodzinnego prasowania? Pranie z odbiorem to najnowsza usługa pralni EBS, stworzona z myślą o tych, którzy nie mają czasu lub możliwości prać w swoim domu. Wystarczy wykonać jeden telefon, by mieć gwarancję szybkiej i profesjonalnej usługi pralniczej we wszystkich większych miastach w Polsce.

Ile razy zdarza ci się, że w natłoku codziennych obowiązków kosz z praniem zapełnił się w zastraszająco szybkim tempie? Bywa, że w napiętym rozkładzie dnia nie znajdujesz ani chwili, by posegregować ciuchy i włączyć pralkę? Po to są właśnie profesjonalne pralnie, takie jak EBS, dzięki którym świeże i pachnące ubranie zyskasz bez wychodzenia z domu.

Zajmiemy się twoim praniem od A do Z

Pranie spędza ci sen z powiek? Zapomnij o tym. Zadzwoń do pralni EBS, a w ciągu kilku chwil otrzymasz bezpłatną wycenę usługi. Kurier pojawi się u ciebie jeszcze tego samego dnia, by odebrać pakunek. Nie musisz stać w korkach ani długiej kolejce, zajmiemy się twoją odzieżą kompleksowo, od początku do końca.

Wiemy jak sprawić, by Twoje ubrania odzyskały dawny blask i elegancję. Wywabimy prawie każdą plamę za pomocą specjalistycznej chemii, przyjaznej dla twojej skóry. Zatroszczymy się też o to, by materiały były prasowane z zachowaniem zasad i najwyższą ostrożnością. Po to przecież inwestujemy w najnowszej generacji sprzęt, który szybko i precyzyjnie czyści każdy rodzaj tkanin.

Pierzemy już ponad 20 lat

Doświadczenie nauczyło nas, że każdy klient ma szczególne potrzeby, a opcja pranie na telefon od EBS to efekt wnikliwej obserwacji i zrozumienia stylu życia mieszkańców większych aglomeracji. Tam, gdzie praca zawodowa pochłania większą część dnia, tam nie ma miejsca na samodzielne pranie. To strata czasu i pieniędzy!

Nasi klienci rozsądnie gospodarują swoim czasem i wiedzą od lat, że można przeznaczyć go na samorozwój, zarabianie pieniędzy albo zabawę z dzieckiem, niż zastanawianie się, czym wywabić plamę z wina albo jak wyprasować rękaw od koszuli. To już zadanie dla specjalistów takich jak EBS.

Author: avastudio.com.pl