Koc wełniany- modna narzuta

Mieszkanie powinno być przytulne i zachęcać do odpoczynku. Nawet najpiękniejsze meble, jeśli nie posiadają dodatków w postaci miłych dla oka poduszek, wydają się być bezosobowe i bez charakteru. W jesienny wieczór nie ma nic przyjemniejszego niż koc wełniany, kubek kakao oraz wygodna kanapa.
Bawełniany pled przydaje się nie tylko, kiedy chcemy się nim okryć. Rozłożony na łóżku lub fotelu odmieni jego styl, a także przykryje niedoskonałości. Przetarcia czy plamy na sofie znikną, gdy modna narzuta znajdzie się na takim meblu. Jeśli chodzi o bawełniany pled, jest on bardzo praktyczny i przydatny. Może służyć jako przykrycie w ciągu dnia lub wieczora. Zwinięty w rulon bawełniany pled lub koc wełniany przyda się jako zagłówek. Możemy go podłożyć także pod nogi. Jeśli po całym dniu pracy czujemy, że bolą nas nogi, należy ułożyć je w nieco wyższej pozycji. Koc wełniany nadaje się do tego celu znakomicie.

Wnętrze naszego mieszkania

Jeśli chcielibyśmy coś zmienić w mieszkaniu, modna narzuta jest doskonałym pomysłem. Wzorzysta czy w pastelowym kolorze, nada wersalce lub kanapie nowego oblicza. Dzięki temu, że modna narzuta znajdzie się na kanapie, zadbamy o jej tapicerkę. Bawełniany pled lub kapę możemy wyprać łatwiej niż tapicerkę meblową.
Kupując koc wełniany musimy zapoznać się z instrukcją prania na metce. Nieodpowiednio wyprany będzie się mechacił, może się także skurczyć. Bawełniany pled i koc wełniany pierzemy w pralce, w odpowiednim programie. Nie poleca się prania ręcznego, ponieważ jest to zbyt pracochłonne, a modna narzuta po takim praniu długo schnie.
Obecnie na topie jest bawełniany pled w kolorze zgaszonej żółci, w charakterystyczną jodełkę lub w kolorze butelkowej zieleni.
Bez względu na to jaka modna narzuta znajdzie się w naszym domu, warto w nią zainwestować. Jej wielofunkcyjność i przydatność wynagrodzą nam nawet wysoką cenę, którą zapłacimy za produkt.

Author: avastudio.com.pl