Gdzie urządzić przyjęcie urodzinowe dla dziecka?

Przyjęcia urodzinowe to okazja do świętowania w gronie rodziny i przyjaciół. Szczególną radość przynoszą najmłodszym: w końcu to dzień, w którym mają specjalne przywileje i mogą liczyć na wspaniałą zabawę. Przedstawiamy pięć pomysłów na zorganizowane imprezy urodzinowej dla dzieci!

1. Atrakcje w domu

Organizacja przyjęcia urodzinowego dla dzieci jest najtańszym sposobem na spędzenie tego dnia, równocześnie także najbardziej wymagającym i czasochłonnym. Część zadań możemy oddelegować – cateringiem zająć się może specjalistyczna firma, możemy również skusić się na zatrudnienie animatora, który poprowadzi zabawy dla najmłodszych. Niezbędna będzie jedynie stołowa zastawa oraz bezpieczne miejsce do zabaw (należy m. in. odsunąć meble oraz schować przedmioty, które mogą stanowić niebezpieczeństwo dla dzieci.

2. Wynajem stolika w restauracji

W przypadku licznych rodzin możemy skorzystać ze specjalnej oferty restauracji, które organizują przyjęcia urodzinowe. Jest to najdroższy pomysł na imprezę urodzinową na naszej liście, jednak możemy liczyć na wspaniałą kuchnię i wyjątkową atmosferę. Niektóre restauracje umożliwiają także wynajęcie animatora, który zaopiekuje się dziećmi. Sprawia to, że dorośli uczestnicy przyjęcia mogą pobyć we własnym towarzystwie.

3. Oferty kin

Także kina coraz częściej organizują imprezy urodzinowe dla najmłodszych. Zapewniają seans filmu dostosowanego do wieku gości, oferują przekąski i napoje, możemy zdecydować się również na zorganizowanie dodatkowego poczęstunku i zabawy z animatorem. Podczas przyjęcia możemy również zwiedzić zaplecze kina i dowiedzieć się wielu ciekawostek od pracowników obsługi.

4. Sale zabaw

Sale zabaw organizują przyjęcia urodzinowe dla najmłodszych dzieci. Zapewniają opiekę animatorów oraz dostęp do różnych gier i zabawek. Podczas przyjęcia zapewniane są przekąski zarówno dla dzieci, jak i kawa i ciasto dla rodziców, którzy mogą spędzić czas w swoim towarzystwie.

5. Ogrody zoologiczne

Ogrody zoologiczne na terenie całego kraju posiadają specjalną ofertę urodzinową dla dzieci. Jeśli tylko pogoda dopisuje możemy świętować w otoczeniu roślin i zwierząt. Poza zabawami z animatorem oraz wycieczce z przewodnikiem po największych atrakcjach ogrodu, dzieci często mogą korzystać również z labiryntów, ścieżek edukacyjnych i małpich gajów. Dodatkowo na terenie ZOO znajdziemy knajpki i restauracje, gdzie możemy wcześniej zarezerwować stolik i wybrać menu dla dzieci.

 

Author: avastudio.com.pl